Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1030 προϊόντα.
LED Amment Light Ενεργειακά αποδοτική λύση φωτισμού για ψυχαγωγία
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
Φως διασκέδασης LED δημιουργεί ένα οπτικό θέαμα με φωτισμό RGB
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
LED Amment Light Ενεργειακά αποδοτική λύση φωτισμού για ψυχαγωγία
| Ονομασία προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
IC1903 ενιαίο χρώμα 9mm αλυσίδα των οδηγήσεων εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων ελαφρύ 0.3W/CE ROHS PC
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Αδιάβροχο φως σειράς εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων ΣΥΝΕΧΟΥΣ 5V ολοκληρωμένου κυκλώματος SM16726 για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Συνεχές ρεύμα 5V 0.3W/PC έξω από το εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων 20mm για τη διακόσμηση γεφυρών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Ελαφρύς DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000 των διαφορικών οδηγήσεων αβ χρόνος ζωής σημείου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ελαφριά SMD3535 1.2w των οδηγήσεων φασολιών θαύματος ενιαία έγκριση ΣΥΝΕΧΟΎΣ 24v CE ROHS χρώματος σημείου
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.2W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Χρώμα DC12v RGBW που οδηγείται υλική μακριά διάρκεια ζωής 1-1.5w κόλλας PC Shell σημείου ελαφριά
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1-1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Στεγανοποιήστε το οδηγημένο υπαίθριο φως 1,5 Watt SMD3535 DMX512 24V σημείων για το τοπίο
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

