Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1030 προϊόντα.
Ο φωτισμός 1.5W 12v 24v προσόψεων οικοδόμησης οδήγησε το οδηγημένο ελαφρύ εικονοκύτταρο που οδηγημένο Dmx εικονοκύτταρο σημείου 30mm 40mm οδήγησαν τα φω'τα
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W/1.2W/1.5W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
Φαρμακευτική τιμή Ip67 Εξωτερικό Αδιάβροχο RGBW Μόνιμη Διακοπές Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Φως Pixel Led Point Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Θαυματουργός Φασολιά Μόνιμη Ψηφιακή Πηγή Λαμπτήρα Εξωτερικού Χώρου 50mm Pixel Module Γέφυρα Νυχτερινό Φως Σημείου
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
Τα Χριστούγεννα ανάβουν το RGB εικονοκύτταρο DMX των ΣΥΝΕΧΏΝ 5V WS2811 12mm οδηγήσεων εικονοκυττάρου 50pcs των υπαίθριων οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0,3W |
| Προστασία: | ip67 |
Πολυχρωματικό 5050smd LED Amment Light με μακρά διάρκεια ζωής για συναρπαστικό φωτισμό
| Εφαρμογή: | διασκέδαση |
|---|---|
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
| Πηγή φωτός: | LED |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light με προστασία IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
Διαμέτρου 50 Αδιάβροχο 0,3w Πηγή φωτισμού LED μόνιμο LED διακοπές Εξωτερικό φως RGB φωτισμός pixel
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Προσαρμοσμένος 1 τσιπ 5050 ελαφρύ άσπρο ενιαίο χρώμα 20mm σημείου των οδηγήσεων 0.25w οδηγήσεις εικονοκυττάρου
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.25w |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Πολυχρωματικό Rgb LED φως με διάρκεια ζωής 50000 ώρες LED διασκέδαση φως
| Υλικό: | πλαστικό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διασκέδαση |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
Ελαφρύ DC24V των άσπρων οδηγήσεων 30mm IP67 CE εικονοκυττάρου που περνούν διάρκεια ζωής 30000H
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |

