Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
2W γύρω από οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα ενότητας SMD3535 RGBW DMX512 24V 3 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 2w |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Προπρογραμματιζόμενο Rgb LED λαμπτήρα τροποποίησης ατελείωτες δυνατότητες φωτισμού
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διασκέδαση |
| Εποχή ζωής: | 50.000 ώρες |
Φως διασκέδασης Miracle Bean 45mm 12V Led Bubble 1W Full Color LED Pixel Light
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D45S12 |
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD5050 |
Οδηγημένη εικονοκύτταρο ενότητα 12mm DC12V 0.12W φασολιών θαύματος αδιάβροχο για τα χριστουγεννιάτικα δέντρα
| Εφαρμογή: | Χριστουγεννιάτικα δέντρα, επιστολή καναλιών διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Προστασία: | IP67 |
Ο φωτισμός 1.5W 12v 24v προσόψεων οικοδόμησης οδήγησε το οδηγημένο ελαφρύ εικονοκύτταρο που οδηγημένο Dmx εικονοκύτταρο σημείου 30mm 40mm οδήγησαν τα φω'τα
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W/1.2W/1.5W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
Ψηφιακό RGB εικονοκύτταρο ελαφρύ SMD5050 40mm υπαίθριο οδηγημένο φως σημείου 50mm Dmx Spi για την οικοδόμηση
| Βαθμός IP: | IP67 |
|---|---|
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
Χριστουγεννιάτικο φως φως πλήρους χρώματος 30mm εξωτερικό IP67 αδιάβροχο 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Φαρμακευτική τιμή Ip67 Εξωτερικό Αδιάβροχο RGBW Μόνιμη Διακοπές Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Φως Pixel Led Point Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Εξωτερικές διακοσμήσεις Φως Led Πλήρες χρώμα 30mm Εξωτερικό Ip67 Αδιάβροχο 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Πλήρως χρωματισμένο φως Led Point Light Source 30mm εξωτερικό Ip67 αδιάβροχο 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

