Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1030 προϊόντα.
DC 12V 3pcs SMD 5050 Διασκορπισμένα RGB LED Pixel, LED φωτιστικά σημείων διευκρινίσιμες RGB LED Strip 30mm LED φωτιστικά σημείων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
Φως εικονοκυττάρου των υπαίθριων IP67 οδηγήσεων φωτεινότητας DC5V 12MM RGB για τις επιστολές καναλιών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
φως εικονοκυττάρου των ΣΥΝΕΧΩΝ 12V ψηφιακών RGB οδηγήσεων 20mm για τη λεωφόρο αγορών, σειρά εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Εργασιακή τάση: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Κάλυψη: | γαλακτόλευκο κάλυμμα |
Διακόσμηση 12mm ελαφρύ συνεχές ρεύμα εικονοκυττάρου των 20mm RGB οδηγήσεων 5V, RGB σειρά των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Εικονοκύτταρο των αδιάβροχων IP67 1pcs 5050 οδηγήσεων SMD ψηφιακών RGB για τη σκηνική διακόσμηση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Πολυ - εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων χρώματος
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Υπαίθριο πλήρες χρώμα 12mm DC5V έξυπνη IC16716 των RGB οδηγήσεων σημαδιών διακόσμηση γεφυρών εικονοκυττάρου
| μάρκα: | Epistar |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
WS2811 LPD 6803 των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων που χρησιμοποιείται στο λούνα παρκ
| μάρκα: | Epistar |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Δύναμη: | DC5V |
Ελαφρύς ενιαίος κύκλος ζωής SMD3535 χρώματος 0.6w 12v 30000H σημείου των διαφανών οδηγήσεων μασκών
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.6W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Πλαστικό λαμπτήρα LED με φωτεινό χρώμα RGB και ελκυστικό σχεδιασμό
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Υλικό: | Πλαστικό |

