Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1055 προϊόντα.
RGB πλήρες φως σημείου των οδηγήσεων χρώματος SMD5050 DC12V 3 με τον ελεγκτή DMX
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Φώτα ιπποδρομίας υψηλής φωτεινότητας 12V RGB 512 5603 αυτοκόλλητο διάτρητο φώτο μία χορδή ένα φώτο 60mm
| Ονομασία: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απόσταση ελέγχου/επικοινωνία με το άγγιγμα |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 ζεστό λευκό Γαλακτό λευκό RGB Ανερό ανοιχτό 12pixels διευκρινίσιμο LED Point Light
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 3W |
| ΚΡΙ: | Ra>80 |
25mm DC5V 1903 LED φωτισμός σημείων εικονοστοιχείων DMX512 διευκρινίσιμη μονάδα RGB
| Ονομασία προϊόντος: | Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή φωτισμού με φως Led: | SMD 5050 |
Ip65 οδήγησε υπαίθριο οδηγημένο φωτισμός Smd προβολέα τον οδηγημένο κυκλικό οδηγημένο επίκεντρο προβολέα λαμπτήρων 9w
| Γωνία ακτίνων: | 10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Δύναμη: | 9W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
Αδιάβροχη SMD5730 της Samsung οδηγημένη τσιπ ενότητα εγχύσεων ενότητας με το σχέδιο της Κορέας
| Μέγεθος: | 66*15*11.5MM |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Υλικό: | ABS+PC |
Ενέργεια - σειρά εικονοκυττάρου των πλήρων χρώματος αποταμίευσης Roating οδηγήσεων λαμπτήρων RGB με 3 έτη εξουσιοδότησης
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Ελαφρύ συνεχές ρεύμα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων σκηνικών διακοσμήσεων νερού ανθεκτικό 38mm SMD 5050 24V
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
ΣΥΝΕΧΕΣ 24V RGB σύνολο - χρωματίστε το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων για την πινακίδα των οδηγήσεων, εικονοκύτταρα των οδηγήσεων 12mm
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
3SMD ελαφριά εγκατάσταση 30mm βιδών εικονοκυττάρου των οδηγήσεων DC12V 1W UV προστασία
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |

