Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1030 προϊόντα.
40mm Rgb Rgbw Dc12v Dot Pixel Εξωτερικό Led Point Dmx Pixel Led Dot Light για το κτίριο προσόφων
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
12mm SMD5050 RGB Pixel LED String Light για εξωτερική διακόσμηση IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGBW) |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Δύναμη: | 0.4W |
Εξωτερικά Μόνιμα Φώτα SPI Κόκκινα Κίτρινα Λευκά Σημεία Pixel Led Φώτα 30mm 6 Led Με Τιμή Χονδρικής
| τρύπα διατρήσεων: | 30 χιλιοστά |
|---|---|
| Λειτουργία: | Διακοσμητικά |
| εγγύηση: | 2 έτη |
Διαφημιστικός πίνακας οδηγήσεων που χρησιμοποιεί των ελαφριών 30mm αδιάβροχων IP67 UV οδηγήσεων εικονοκυττάρου προστασίας εικονοκυττάρου των οδηγήσεων RGB
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Προστασία: | αδιάβροχο IP67 |
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
IP67 RGB RGBW Pixel Led Point Light IP67 12V RGB PC Πυρήνας υλικό κόλλα
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
RGB Προγραμματιζόμενο 30mm Διασκέδαση LED λαμπτήρα 12V 24V Pixel LED σημεία φωτισμού
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D30 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| διάμετρος προϊόντων: | 30 χιλιοστά |
Προγραμματιστέο RGB διασκέδαση LED λάμπα 60mm DMX έλεγχο RGBW LED σημεία φωτισμού
| Ονομασία: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απόσταση ελέγχου/επικοινωνία με το άγγιγμα |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
Εξωτερικό Αδιάβροχο Διασκέδαση LED λάμπα 6/8/10 Κεφαλές Ηλιακό Πυροσφυρίκια Λάμπες δρόμου κήπου
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση σπιτιού |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Τεχνολογία: | Συνεχή 12V |
Προσαρμόσιμο διασκεδαστικό φως LED Προπρογραμματιζόμενο RGB πολυχρωματικό
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Υλικό: | Πλαστικό |
Άσπρο φασόλι 9mm χρωμάτων φως των οδηγήσεων εικονοκυττάρου θαύματος 0.1W
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC12V |
| Χρώμα: | Άσπρος |

