Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
30 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης Watt 12VDC/συνεχές ρεύμα 24V για τα φω'τα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
300W σταθερή υψηλή αποδοτικότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής τρεχόντων μετασχηματιστών για το οδηγημένο φως
| Χρώμα: | Σκούρο Γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κέλυφος υλικό: | κράμα αλουμινίου |
Smd3535 6 φως 50mm πλήρες χρώμα Rgbw αδιάβροχο IP67 εικονοκυττάρου σημείων των οδηγήσεων λαμπτήρων DC24V 2W
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
Τιμή εργοστασίου 12mm RGB 24V τέλεια έξυπνη λάμπα σπιτιού με ευέλικτη λωρίδα λάμπας LED
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
Ηλεκτρική τροφοδοσία με LED 12V 24V 200W Αδιάβροχη κελύφη από κράμα αλουμινίου IP67
| Χρώμα: | Σκούρο γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Υλικό κέλυφος: | Κράμα αργιλίου |
Πλήρες φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων DC12V 20mm οδηγήσεων χρώματος IP67 5050 με το ολοκληρωμένο κύκλωμα DMX
| LED: | 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| μάρκα: | Epistar |
Μονόχρωμα LED φωτιστικά Pixel 0.2W DC12V IP67 9mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφημιστικό φωτιστικό Pixel
| Ονομασία προϊόντος: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9mm |
| Τετάρτη: | DC12V |
RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V IP67 12mm Εξωτερικό Αδιάβροχο Διαφημιστικό Pixel Light
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD1201P05 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12mm |
| Τετάρτη: | DC5V |
TTL6898RGB LED φωτιστικά Pixel 0,3W DC5V 12V IP67 12mm εξωτερικά αδιάβροχα διαφημιστικά φωτιστικά Pixel
| Ονομασία προϊόντος: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12mm |
| Τετάρτη: | DC5V/12V |
Εξωτερική διακόσμηση IP67 RGB LED Pixel 1.5W DC24V 40MM Point Pixel Light Source
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 |
|---|---|
| μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |

