Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1041 προϊόντα.
Το φως 12MM σειράς οδήγησε το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων καπέλων ενότητας εικονοκυττάρου/8mm Staw PVC + τη σιλικόνη
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
RGB πολυ χρώμα 30mm διακοσμητικά φω'τα των οδηγήσεων IP68 για τη σήραγγα, στάδιο, κρουαζιέρες
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Φως ράβδου 12mm LED Pixel Module / 8mm Staw Hat LED Pixel Light PVC + siliconeFor Outdoor LED Lighting Channel Letters
| Εργασιακή τάση: | DC5V |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.15W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
Προσιτό 12V DMX512 εξωτερική διακόσμηση κτιρίων χρωματική λάμπα LED σε λευκό ή γκρι
| Εφαρμογή: | Διασκέδαση |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Χαρακτηριστικά: | Ενεργειακή αποδοτικότητα |
Ενιαίο φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος DC12V 5050 SMD για τη διακόσμηση γεφυρών
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
IP67 20MM φως εικονοκυττάρου των ελέγξιμων DC5V RGB οδηγήσεων με το UV, πυροπροστασία
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Φως εικονοκυττάρου των ενιαίων χρώματος 5MM αχύρου καπέλων οδηγήσεων φωτεινότητας, φως σημείου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
0.15w 20mm ελαφριά διακόσμηση κρουαζιερών σειράς ενότητας εικονοκυττάρου των άσπρων οδηγήσεων
| Κατηγορία ισχύος: | 0.15W |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | DC5V |
| Τάξη προστασίας: | IP65 |
DC5V φως εικονοκυττάρου των αδιάβροχων υπαίθριων 9mm πλήρων οδηγήσεων χρώματος ΚΟΚΚΙΝΩΝ για την πινακίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
12MM 20mm ενότητα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων καπέλων SMD Staw για τις επιστολές καναλιών φωτισμού των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

