Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1055 προϊόντα.
Οδηγός παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 20W
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Εικονοκύτταρο των υπαίθριων RGB οδηγήσεων IP67 για τα προγραμματίσημες σημάδια/την επιστολή καναλιών
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Προστασία: | αδιάβροχο IP67 |
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
DC5V ελαφριά, προγραμματίσημη 8mm Staw HatLED επιστολή καναλιών εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Το πλήρες χρώμα 5050 φω'τα σειράς σφαιρών των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου των οδηγήσεων προσαρμόζει
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
24v 12v οδήγησε τον αδιάβροχο οδηγημένο οδηγό 100w 150w 200w 240w 250w 300w 350w 400w παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | 300W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
Οδηγημένη ελαφριά 5m νέου αδιάβροχη εύκαμπτη οδηγημένη εύκαμπτη οδηγημένη ελαφριά λουρίδα εξαρτήσεων ρόλων νέου αδιάβροχη
| Συσκευασία: | 5 μέτρα/ρόλος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β):: | 12V/24V/110V/220V/230V |
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα νέου |
Ενιαία παραγωγή 24v 12v οδηγών 100-600w IP67 250mV σταθερή οδηγημένη τάση
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 300W, 400W, 500W, 600W |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
Σημείων προγραμματίσημο φως 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 λαμπτήρες IP67 εικονοκυττάρου σειράς μόνιμο
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
0.3W ελαφρύ φασόλι IP67 θαύματος σημείου των RGB οδηγήσεων DMX512 Smd5050 DC5V 20mm αδιάβροχο
| Όνομα προϊόντων: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 19.83*12.5mm |

