Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
IP68 βαθμός Αδιάβροχο φως LED για διασκέδαση εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση RGB χρώμα
| Χρώμα: | rgb |
|---|---|
| Τρόπος ελέγχου: | Τηλεχειρισμός, έλεγχος διακοπτών |
| Κατηγορία IP: | 68 |
10W παροχή ηλεκτρικού ρεύματος DC12V των σταθερών οδηγήσεων τάσης DC12V 0.83A για τους υπαίθριους λαμπτήρες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
ελαφρύ αδιάβροχο οδηγημένο IP67 φως εικονοκυττάρου σημείου των οδηγήσεων 30mm 0.75W με το τσιπ Epistar
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος οδηγών 12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w
| Δύναμη παραγωγής: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Διακοσμητικά LED διακοσμητικά φώτα διασκέδασης 45mm 1W DC12V διακοσμητικά φώτα διασκέδασης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 45*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |
Φασόλι 30mm θαύματος ελαφρύ διαφήμιση οδηγημένο φως σημείου των οδηγήσεων SMD5050 DC12V IP67
| μάρκα: | Φασόλι θαύματος |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Βολτ εισαγωγής: | 12V |
RGB πλήρες οδηγημένο χρώμα εικονοκύτταρο ελαφρύ DC12V 30mm για τη διακόσμηση θεματικών πάρκων
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος: | F30*8.2mm |
ενότητα εικονοκυττάρου των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος 30mm DC12V με τον έλεγχο DMX512
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος: | F30*8.2mm |
Εξωτερικό 400W 12V LED Driver LED τροφοδοσία υψηλής ποιότητας IP67 Αδιάβροχο για διακοσμητικά φώτα
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |

