Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1055 προϊόντα.
200W οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής εναλλασσόμενου ρεύματος DC12V 24V οδηγών για το οδηγημένο κιβώτιο κασσίτερου λουρίδων ελαφρύ
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.7/8.3A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Ο σταθερός οδηγός AC110 220V των ΣΥΝΕΧΏΝ 8.5A 100W IP20 οδηγήσεων παροχής ηλεκτρικού ρεύματος τάσης 12v οδήγησε τον προσαρμοστή
| Δύναμη παραγωγής: | 100w |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 4.16A/8.33A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Υπαίθρια τηλεοπτική οθόνη 100w/m2 πλέγματος 400pixel/m2 οδηγημένη SMD5050
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | P50 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Οδηγημένος τύπος: | smd5050 |
Σημείο ελαφρύ IP67 DC12V 25mm των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων φασολιών SMD3535 θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2503P12-C1a |
|---|---|
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
| Χρώμα: | RGB |
Αδιάβροχο 2W DC24V RGBW 50mm οδήγησε το φως σημείου με την προστασία IP67
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H5010P24 (RGB+W) - B1a |
|---|---|
| Οδηγημένη πηγή: | SMD3535 |
| Δύναμη: | 2w |
Εικονική οθόνη με φώτα πλήρους χρώματος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | P33.3 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Τύπος οδηγήσεων: | SMD5050 |
Υδατοασφαλής ευέλικτη οθόνη LED mesh IP67 SMD3535 εξωτερική οθόνη LED mesh
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2503-8 |
|---|---|
| βολτ: | DC12V |
| Χρώμα: | RGB |
Αδιάβροχη 150W συνεχής τάσης Ηλεκτρική τροφοδοσία LED Για CCTV, 24V LED Driver
| Χρώμα: | Γκρι |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -30°C-+50°C |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
IP65 Αδιάβροχος οδηγός LED 400W για φωτισμό γράμματος 30000 ώρες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
SMPS AC to DC Converter 110V/220V Indoor Power Supply LED Driver 12V 24V for LED Lighting
| ισχύς εξόδου: | 200W |
|---|---|
| Ρεύμα εξόδου: | 16.7/8.3Α |
| Τάση εισόδου: | 90-130V/170-250A |

