Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1048 προϊόντα.
Αδιάβροχος οδηγός των οδηγήσεων προστασίας βραχυκυκλώματος, 12V 2.5A παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 475*250*145CM/100PCS G.W: 13KGS N.W.: 12KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Εναλλασσόμενο ρεύμα αναστροφέων τάσης στην παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των ΣΥΝΕΧΏΝ αδιάβροχων οδηγήσεων 80Watt 6.6A IP67
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*24*20cm/20pcs G.W.: 14kgs N.W.: 13kgs |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
100W παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης πέρα από την προστασία DC12V/24V φορτίων 2 έτη εξουσιοδότησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
Στεγανοποιήστε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 60W πέρα από την προστασία φορτίων 2 έτη εξουσιοδότησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
100W παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής των οδηγήσεων μη - αδιάβροχος μετασχηματιστής AC90-130V/170-250v
| Ισχύς: | 100W |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 90-130V/170-250A |
| Ρεύμα εξόδου: | 8.3/4.2A |
Σταθερή οδηγημένη τάση παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 16.7A/8.3A 12V 24v 200w
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.7/8.3A |
Μη-αδιάβροχη οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής οδηγών 350W 400W 12v 24v παροχής συνεχούς ηλεκτρικού ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 33.3A/16.6A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Οθόνη πλέγματος των RGB οδηγήσεων Epistar τσιπ 307W με τη διάρκεια ζωής IP67 30000 ώρες
| Πρότυπο προϊόντων: | Xh-cxg2001s-P31 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 307w |
Υψηλή φωτεινότητας εργοστασίων αδιάβροχη IP65 0.72W Smd2835 DC12V ανεφοδιασμού ελκυστική RGB οδηγημένη ανάβοντας ενότητα τιμών
| Όνομα προϊόντων: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.75W |
Αδιάβροχα φω'τα 30mm σημείου DMX512 IP67 οδηγήσεων RGB χρώμα SMD3535
| Όνομα προϊόντων: | XH-H3003P12-B1a |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |

