Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1055 προϊόντα.
Φασόλι IP67 θαύματος κουρτινών πλέγματος των RGB εύκαμπτων οδηγήσεων CE ROHS DC12V 75W
| όνομα προϊόντων: | XH-CXG3003P12 (RGB) - P100 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | P100, προσαρμόστε |
| Χρώμα: | RGB |
Φωτεινή πηγή σημείου RGB 0,3W για χριστουγεννιάτικη διακόσμηση, μονάδες LED Pixel 50mm
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
Έργο φωτισμού κτιρίων εξωτερικού χώρου 25mm Led Dot Point Light με έλεγχο DMX512 για διακόσμηση διακοπών
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
20mm LED πηγή φωτός σημεία διευθύνσιμο χρώμα IP67 DC12V έξυπνο σημείο ελέγχου φως εξωτερικό μόνιμο LED φωτιστικό μοντέλο
| LED: | SMD 5050 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| τρύπα διατρήσεων: | 20 mm |
| Υλικό σώματος λάμπας: | Πλαστική ύλη |
Νέοι τύποι 100mm IP67 LED φώτα σημείου Οροφή Χριστουγεννιάτικη εξωτερική διακόσμηση 6500K Pixel Light
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Εξουσία: | 5W |
| Τύπος: | LED |
Energy Saving LED Driver Waterproof Constant Current LED Power Supply for Outdoor Signage and Landscape Lighting
| Καλώδιο εξόδου: | μονό καλώδιο εξόδου |
|---|---|
| Τρέχουσα ακρίβεια: | ±3% |
| Προστασία από υπέρταση: | Ναί |
Χριστουγεννιάτικη εξωτερική διακόσμηση DC12V SMD5050 RGBW Μόνιμη εξωτερική εφαρμογή χορδών
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμος Εξωτερικός Χριστουγεννιάτικος Φωτισμός RGBW Wifi Led Φωτισμός Στεγών με Σχεδιασμό Κελύφους PC και Κόλλας
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
1.5W Αδιάβροχο φως LED που αλλάζει χρώμα για εξωτερικές θέσεις για διακόσμηση Χριστουγέννων
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Ζεστά πωλήσεις 20mm πολύχρωμα έξυπνα 0,4w 12v εξωτερικά φώτα χορδών Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά φώτα
| Led Qty: | 1 Leds/pieces |
|---|---|
| Light Color: | rgbw |
| Voltage: | 12V |

