Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1033 προϊόντα.
Υψηλή φωτεινότητα ενότητας 1903 0.3W DC12V εικονοκυττάρου των RGB 12MM θαύματος οδηγήσεων φασολιών 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Οδηγημένο το Dmx εικονοκύτταρο SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm οδήγησε την ελαφριά στρογγυλή οδηγημένη ενότητα εικονοκυττάρου για την οδηγημένη επίδειξη εικονοκυττάρου
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
Φως LED 12V 2W RGB LED Φως Pixel
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
Οδηγημένο σημείο ελαφρύ αδιάβροχο IP67 30mm εικονοκυττάρου αργιλίου σχεδιάγραμμα RGB φασόλι θαύματος DMX512
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Όνομα προϊόντων:: | οδηγημένο φως σημείου εικονοκυττάρου |
Φω'τα Rgb DMX512 DC12v 0.3w εικονοκυττάρου των οδηγήσεων IP67 12MM για την πινακίδα
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -40 - 60 |
| Υλικό σώματος: | PC |
Φως διασκέδασης LED 12V με προπρογραμματισμό φωτισμού RGB
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Τετάρτη: | 12V |
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
20mm 12v LED μονόχρωμο αδιάβροχο πινέλο φωτεινής πηγής πινέλα λέξη πινέλο φως
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
IP67 Αδιάβροχος λαμπτήρας LED για διακόσμηση σπιτιού και εξωτερικού σε πάρκο διασκέδασης
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| Βάρος: | 300 γραμμάρια |
| Εφαρμογή: | Λούνα παρκ |
Φωτιστικά σημείων LED IP67 RGB 12mm DC5V Φωτιστικά σημείων LED Pixel για φωτισμό προσόφων κτιρίων
| εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| πιστοποιητικά: | CE ROHS |
| Τσιπ IC: | ΠΕΠ |
DMX512 οδηγημένη SMD5050 συνέχεια σπασιμάτων λούνα παρκ ελαφριά
| Χρώμα: | ενιαίο πλήρες χρώμα του /RGB χρώματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Εκτίμηση IP: | IP67 |

