Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1033 προϊόντα.
Η αδιάβροχη διακόσμηση οδήγησε την υψηλή φωτεινότητα ενότητας 100lm/W Unprogrammable εικονοκυττάρου 6smd 2835
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
SMD 3535 100LM/W 1.5W 24V IP65 50mm Rgb οδηγημένη ενότητα
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
IP67 αδιάβροχο 1.2W 24V 40mm rgb οδηγημένη ενότητα
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
φασόλι 50MM θαύματος 3W 24V IP67 rgb οδηγημένη ενότητα αδιάβροχη
| Δύναμη: | 3W |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
SMD3535 οδηγημένο φασόλι 30mm υψηλή φωτεινότητα αδιάβροχο IP67 1W RGB+W θαύματος φω'των σημείου εικονοκυττάρου
| όνομα: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Προστασία: | Στεγανοποιήστε |
RGB 25mm LED Point Light Full Color DC12V 0.75W Miracle Bean με προστασία IP67
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
Αδιάβροχο 12V LED Pixel String Point Light DMX512 Control Mode για Μόνιμες Υπαίθριες Χριστουγεννιάτικες Διακοσμήσεις
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Τύπος: | LED |
DC 5V Τάση 20mm Αδιάβροχο RGB IP67 Μόνιμο Σημείο PC LED Pixel με Προφίλ Αλουμινίου
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
RGB οδηγημένη ενότητα 1903 0.3W DC5V 12mm μέγεθος Unprogrammable εικονοκυττάρου φασολιών θαύματος 2 έτη εξουσιοδότησης
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |

