Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1030 προϊόντα.
Διασκέδαση Προγραμματιζόμενο Φως LED Καρναβαλιού 45mm 2W DC12V RGB Για εξωτερικό φωτισμό διακόσμησης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2w |
Διακοσμητική έξυπνη λωρίδα LED 30mm Lifetime 12V για διακόσμηση εξωτερικού φωτισμού
| Κλειστή λέξη: | Εξωτερικά RGB Pixel |
|---|---|
| Τύπος: | LED |
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
Πίσσα 30mm εικονοκυττάρου οθόνη πλέγματος των μαλακών οδηγήσεων επίδειξης κουρτινών των οδηγήσεων 40mm 50mm υπαίθρια
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Μέγεθος επιτροπής: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα RGB |
Πίσσα 40mm εικονοκυττάρου οθόνης πλέγματος των αδιάβροχων εύκαμπτων οδηγήσεων 50mm μαλακή υπαίθρια RGB οθόνη πλέγματος
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά, υπαίθριος, τα γεγονότα που ανάβουν, επιδεικνύουν την τηλεοπτική οθόνη |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | Epistar 3535 τσιπ των RGB οδηγήσεων |
| Τάση: | 12V |
P100mm τηλεοπτική κουρτίνα πλέγματος των εύκαμπτων οδηγήσεων τοίχων κουρτινών των οδηγήσεων επίδειξης IP67
| Εφαρμογή: | Πρόσοψη του /Building νυχτερινών κέντρων διασκέδασης |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | Epistar 3535 τσιπ των RGB οδηγήσεων |
| Τάση: | 12V |
Πλήρης λαμπτήρας ΣΥΝΕΧΟΎΣ 24V 50mm οδηγημένος IP65 εικονοκυττάρου χρώματος 1.5W PC Shell
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
Προγραμματίσημο 2W 24V 50mm RGB οδηγημένος λαμπτήρας εικονοκυττάρου IP65
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Λέξη κλειδί: | Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων |
Οδηγημένος 5V 9mm θαύματος φασολιών 0.15W IP67 λαμπτήρας εικονοκυττάρου θαύματος οδηγημένος φασόλι
| Τύπος: | Ενότητες οδηγήσεων |
|---|---|
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
Το Dia 12mm 100lm/W 12mm οδήγησε το PVC Shell σειράς εικονοκυττάρου + PU μέσα
| Τάση εργασίας: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Πλήρης ενότητα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος SMD 5050 0.3W 100LM/W 20mm
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |

