Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
Επιστολή καναλιών των μεγάλων οδηγήσεων 20mm εικονοκύτταρο ελαφρύ SMD 5050 IP67 για υπαίθριο
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
1.8W Dia διακοσμητικά φω'τα σειράς 30mm των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος για το εγχώριο CE ROHS
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Διακοσμητικά φω'τα σειράς οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Μπροστινός φωτισμός 9mm DC5V ελαφρύ ενιαίο χρώμα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων IP65 για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων
| Υλικό: | PVC για την εξωτερική Shell |
|---|---|
| Τύπος LED: | καπέλο 5mm Staw |
| Προστασία: | αδιάβροχο IP67 |
Τηλεοπτική επίδειξη των ελαφριών οδηγήσεων εικονοκυττάρου γραμμάτων DC5V οδηγήσεων καναλιών οδηγήσεων υπαίθρια
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.3W |
| Προστασία Clas: | IP67 |
Υπαίθριο DC12V 20mm SMD 5050 οδηγημένα IP67 φω'τα 2000mcd Χριστουγέννων εικονοκυττάρου
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Φως εικονοκυττάρου των μπλε DC12V 5050 20mm οδηγήσεων IP67 0.25W με τη γωνία ακτίνων 120
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Εξωτερικό Αδιάβροχο RGB LED Προγραμματισμένο Φως Pixel 53mm 2W DC12V Για Πάρκο Διασκέδασης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 53*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2w |
30mm 0.75w στεγανοποιούν οδηγημένο το Ip67 λαμπτήρα 5050 CE Rohs εικονοκυττάρου τσιπ Brightek
| ελαφριά ένταση: | 18000mcd |
|---|---|
| Δύναμη εργασίας: | 0.75W |
| μάρκα: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 ενιαίος οδηγημένος προγραμματίσημος διακοσμητικός ολοκληρωμένου κυκλώματος φω'των σημείου
| Άρθρο: | διαφημιστική επιστολή |
|---|---|
| μέγεθος: | Σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |

