Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
Εικονοκύτταρο 38mm των RGB οδηγήσεων Decorarion λεωφόρων αγορών IP67 6pcs 5050 SMD
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Προγραμματίσημες κτήριο επίδειξης των αδιάβροχων οδηγήσεων 30MM/διακόσμηση φραγμών
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Κατηγορίας προστασίας: | IP68 |
| Τάση εργασίας: | DC12V |
DC12V οδηγημένη εικονοκύτταρο οδηγημένη ενότητα σειρά εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση φωτισμού διασκέδασης
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
DC24V διακοσμητικά φω'τα των οδηγήσεων, ενιαίο χρώμα 38mm φω'τα εικονοκυττάρου των προγραμματίσημων οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
45mm 6CS διακοσμητικά φω'τα 5050 RGB αγορών οδηγήσεων λεωφόρων με 3 έτη εξουσιοδότησης
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Διακοσμητικά φω'τα των ΣΥΝΕΧΩΝ 12V υπαίθριων οδηγήσεων με 30000 τη διάρκεια ζωής, φως σημείου των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
DMX512 διακοσμητικά φω'τα των ψηφιακών IP67 αδιάβροχων οδηγήσεων για τη χαρτοπαικτική λέσχη, λούνα παρκ
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100.000 τμχ ανά μήνα |
Εξωτερικό Αδιάβροχο IP67 Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση φωτεινό σπίτι DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτεινό σπίτι DC9V 0.75W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Φως σημείου LED Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτιστικό σπίτι DC9V 0.75W 25mm Εξωτερικό Αδιάβροχο φως σημείου LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |

