Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
Πολυ χρώμα 40mm ODM cOem ελαφρύ οδηγημένο IP67 φως σημείου των RGB οδηγήσεων
| Τάση εισόδου: | DC15V |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Φω'τα των διακοσμητικών οδηγήσεων εικονοκύτταρα 30mm των RGB οδηγήσεων DC12V για την οικοδόμηση της διακόσμησης
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Αδιάβροχα IP67 φω'τα εικονοκυττάρου σημαδιών των υπαίθριων ΕΔ οδηγήσεων σημείου LDMX ελαφριών
| IP: | 67 |
|---|---|
| Βολτ: | DC12V |
| Κέλυφος: | Bayer της Γερμανίας |
Το ελαφρύ, πλήρες χρώμα 12MM σημείου των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων DMX IP67 DC5V οδήγησε το εικονοκύτταρο
| IP: | 67 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Βολτ: | 12V |
Αδιάβροχες IP67 SMD3535 0.75W 30mm οδηγήσεις εικονοκυττάρου DMX512 DC12V για το πρόγραμμα
| Τάση εισόδου: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Δοκός διατομής σχήματος λ: | 120 |
IP67 12mm RGB πλήρες χρώμα 5V οδήγησε τον υπαίθριο φωτισμό διαφήμισης ενοτήτων για τα σημάδια
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Κίτρινο Backlight των ελαφριών 20mm των οδηγήσεων IP67 1chip SMD 5050 οδηγήσεων σημείου για τη διασκέδαση
| Αδιάβροχο: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| μοντέλο: | G2001MY12 |
0.48W ενότητες σημαδιών των έξοχων φωτεινών τετραγωνικών οδηγήσεων για το φωτισμό ακρών των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
DMX512 Epistar RGB οδηγημένη σημαδιών ελαφριά 1.4W οδηγημένη γωνία εξέτασης σημείου ελαφριά 120
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
Διασκέδαση Προγραμματιζόμενο Καρναβάλι Φως LED 45mm 1W DC12V RGB Για εξωτερικό φωτισμό διακόσμησης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 45*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |

