Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led lamp ] Αντιστοιχία 1045 προϊόντα.
Η αδιάβροχη διακόσμηση οδήγησε την υψηλή φωτεινότητα ενότητας 100lm/W Unprogrammable εικονοκυττάρου 6smd 2835
| Τάση εργασίας: | DC24V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5W |
| Προστασία: | IP67 |
Το Dia 12mm 100lm/W 12mm οδήγησε το PVC Shell σειράς εικονοκυττάρου + PU μέσα
| Τάση εργασίας: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Πλήρης ενότητα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος SMD 5050 0.3W 100LM/W 20mm
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Τοπίο IP67 φως εικονοκυττάρου των ΣΥΝΕΧΏΝ 5V 0.3W 20mm RGB οδηγήσεων
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
πλήρες χρώμα DC5V 0.15W εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων εμπορικών σημάτων φασολιών θαύματος 25mm
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Άμεση πώληση 25mm εργοστασίων πλήρες χρώμα εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων εμπορικών σημάτων φασολιών θαύματος
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75W |
| Προστασία: | IP67 |
Ποιοτικό 0.75w 12v Dmx512 Rgb οδηγημένο εικονοκύτταρο H2503P12 ύψους
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Λαμπτήρας: | 3535 |
| Δύναμη: | 0.75W |
160° γωνία 0.8W 30mm εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων DMX512 IP65
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Προστασία: | IP65 |
Xh-H3003M12 στεγανοποιήστε IP65 30mm εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων DMX512
| Δύναμη: | 0.8W |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Προστασία: | IP65 |
Πλήρες χρώμα εικονοκύτταρο των αδιάβροχων οδηγήσεων 1W 12V 30mm IP65
| Δύναμη: | 1W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Προστασία: | IP65 |

