Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2148 προϊόντα.
Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο Φως Led Smd3535 DMX 512 12V RGB Ψηφιακό 30mm Διευθυνσιοδοτούμενο Φως Pixel Point 120° Γωνία Δέσμης
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| ΚΡΙ: | > 80 |
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
Ο φωτισμός 1.5W 12v 24v προσόψεων οικοδόμησης οδήγησε το οδηγημένο ελαφρύ εικονοκύτταρο που οδηγημένο Dmx εικονοκύτταρο σημείου 30mm 40mm οδήγησαν τα φω'τα
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W/1.2W/1.5W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
το φασόλι 9mm θαύματος εικονοκύτταρο IP67 12V οδήγησε οδηγημένο φως επιστολών συστημάτων σηματοδότησης σημείων το φως
| Όνομα προϊόντων: | Πράσινος, μπλε, κίτρινος, άσπρος, κόκκινος |
|---|---|
| μέγεθος: | φως εικονοκυττάρου 9mm |
| Μορφή: | Σφαίρα |
SMD3535 οδηγημένο φασόλι 30mm υψηλή φωτεινότητα αδιάβροχο IP67 1W RGB+W θαύματος φω'των σημείου εικονοκυττάρου
| όνομα: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Προστασία: | Στεγανοποιήστε |
Εργοστάσιο ζεστή πώληση προγραμματιζόμενο RGBW DMX512 πάρκο ψυχαγωγίας μόνιμο χριστουγεννιάτικο pixel led φωτιστικά LED
| Ονομασία προϊόντος: | Φως πάρκου διασκέδασης |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | Ra>80 |
RGB LED Pixel Point Light Αδιάβροχο Κίτ Dimmable Display Pixel Rgb 5050 Πλήρη χρώματα 3 φωτεινές LED μονάδες
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χονδρικό 24V SMD3535 IP67 Single And RGB Color Changing Προγραμματιζόμενο LED Pixel Chain Light με ελεγκτή
| Προϊόν Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
Διαμέτρου 50mm IP67 24v RGBW LED φωτιστικά σημείων Pixel για εξωτερικές Χριστουγεννιάτικες διακοπές
| Προϊόν Nmae: | XH-K5006P24-A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
Υψηλού προτύπου SMD2835 Εισερχόμενη LED φωτεινή μονάδα Ένέκτηση υψηλής τάσης LED μονάδα για το φως
| Μέγεθος: | 66mm |
|---|---|
| Βάρος: | 7g |
| Ποσότητα LED: | 1 |
Φωτισμός εξωτερικών διακοσμητικών συσκευών
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

