Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2148 προϊόντα.
Εξωτερικά Αδιάβροχα Rgbw Led Point Holiday Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά φώτα Pixel LED Eave φώτα
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 30pcs / 50pcs / 100pcs |
Εξωτερικό LED Pixel Point Light Source Set Kit Dream Color Χριστουγεννιάτικα φώτα PC Shell Glue CE πιστοποιημένο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP67 12v Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο Διακοπές εξωτερικό σημείο φωτισμού 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-H3003P12 |
| Είδος: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
25mm DC5V 1903 LED φωτισμός σημείων εικονοστοιχείων DMX512 διευκρινίσιμη μονάδα RGB
| Ονομασία προϊόντος: | Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή φωτισμού με φως Led: | SMD 5050 |
Φως LED 12V 2W RGB LED Φως Pixel
| Άρθρο: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-D60S12 |
| Πηγή LED: | SMD5050 |
24V εξωτερικά φώτα LED Eave Χριστουγεννιάτικα πολύχρωμα διακόσμηση IP67 Αδιάβροχο SMD5050 Pixel Point Light
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικά Αδιάβροχα Πιξέλς LED Πηγή φωτός 20mm RGBW Χριστουγεννιάτικα φώτα 0,4W Qty/string 100pcs
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
DC24V 2W DMX LED φωτεινό σημείο εικονοστοιχίας Αδιάβροχο SMD 3535 Προφίλ αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 40 χιλιοστά |
Υδατοασφαλής RGBW LED φωτεινή χορδή για εξωτερική θερμοκρασία -40C-60C
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φωτιστικό σημείου LED χαμηλής τάσης DC24V με δυνατότητα διευθυνσιοδότησης για εξωτερικό φωτισμό κτιρίων και τοπίου
| Item Type: | Point Light source |
|---|---|
| Emitting Color: | Monochrome |
| Item: | 50mm led pixel light |

