Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
30mm LED Μόνιμο εξωτερικά φωτιστικά σημείων Pixel Factory PC Σώμα για μηχανικό φωτισμό
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
20mm LED πηγή φωτός σημεία διευθύνσιμο χρώμα IP67 DC12V έξυπνο σημείο ελέγχου φως εξωτερικό μόνιμο LED φωτιστικό μοντέλο
| LED: | SMD 5050 ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| τρύπα διατρήσεων: | 20 mm |
| Υλικό σώματος λάμπας: | Πλαστική ύλη |
Φως LED 25mm 1800K-6500K IP67 Pixel Εξωτερικό Αδιάβροχο Φως Pixel Point
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
| Όνομα προϊόντος: | led point light |
Χριστουγεννιάτικο φωτισμό IP67 Smart Wifi Controller Σπίτι Εξωτερικά φώτα LED Pixel Εξωτερικά φώτα διακοπών
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
12V Χριστουγεννιάτικο πολύχρωμο εξωτερικό RGB Pixel LED εξωτερικό LED φωτιστικό
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Ζεστή πώληση εξωτερικό αδιάβροχο DMX512 SMD3535 LED Pixel Curtain Light
| Διαμόρφωση οδηγήσεων: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Βόλτ: | DC12V |
| Size: | Customized |
Διακοσμητικά φώτα Rgbw 24v χριστουγεννιάτικα φώτα εξωτερικά φως φώτα με ακτίνα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φώτα Χριστουγεννιάτικου τροχού 20mm RGBW LED IP67 εξωτερικό αδιάβροχο Pixel Led Point Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φώτα Χριστουγεννιάτικου τροχού 20mm RGBW LED IP67 εξωτερικό αδιάβροχο Pixel Led Point Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Καλή ποιότητα Αδιάβροχο IP67 Χριστουγεννιάτικο φως Εξωτερικό φως διακοπών Φως φωτισμού LED Pixel Point Light
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

