Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2148 προϊόντα.
Τα μόνιμα Χριστούγεννα οδήγησαν το ελαφρύ 40mm 50mm DC24V 2W RGBW εικονοκυττάρου σχεδιάγραμμα αργιλίου σημείου
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
2W RGB μόνιμο οδηγημένο ελαφρύ 20mm 30mm 40mm 50mm DC24V εικονοκυττάρου σχεδιάγραμμα αργιλίου σημείου
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
2W RGB μόνιμο οδηγημένο ελαφρύ 20mm 30mm 40mm DC24V εικονοκυττάρου σχεδιάγραμμα αργιλίου σημείου
| Τύπος στοιχείων: | Φω'τα σημείου |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
3535 Πηγή φωτός LED 30mm 12v Εξωτερικά RGB LED σημειακά φώτα για ψυχαγωγία
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός φωτισμός |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | > 80 |
Μόνιμες διακοπές Χριστούγεννα RGB Pixel Led App Smart Controller Διακόσμηση Led Point Lights
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρι |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
Φωτισμός τροχιάς με προφίλ αλουμινίου για LED Pixel Point Light 50MM χριστουγεννιάτικη γιορτή
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
IP67 Εξωτερικό Led Pixel Point Light String για διακοπές Χριστουγέννων
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικό LED φωτιστικό σημείο εικονοστοιχείων Αλουμινίου Προφίλ Διάμετρος 50mm Διαμέτρου IP67 Ανερόφθαλμος φωτισμός κτιρίων
| Ονομασία προϊόντος: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |
Προσαρμοσμένη πηγή φωτός LED σημείου IP67 DC36V Αδιάβροχο 2W Μεγάλης απόστασης Μετάδοση Μεγάλη διάρκεια ζωής Μονάδα φωτός LED
| Προβολή Ang: | 120 ° |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | 20-60° |
| Αδιάβροχος: | IP67 |
Προσαρμοσμένη πηγή φωτός LED σημείου IP67 DC36V Αδιάβροχο 2W Μεγάλης απόστασης Μετάδοση Μεγάλη διάρκεια ζωής Μονάδα φωτός LED
| Προβολή Ang: | 160 ° |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | 20-60° |
| Αδιάβροχος: | IP67 |

