Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
IP67 Αδιάβροχο RGB 50mm SMD3535 DMX512 Smart Pixel LED Point Lights Σώμα υπολογιστή
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Size: | 50mm *18.5mm |
| Usage: | outdoor landscape |
Υδροστερό εξωτερικό φως LED 40mm Pixel με 24v τάση λειτουργίας και γωνία δέσμης 120°
| Χρήση: | Εξωτερικό φωτισμό κτιριακών τοπίων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
DMX512 Διαχειριστής Πολυχρωματικό 40mm Pixel LED Point Light για Θέμα Διακοσμητικό Κτίριο
| Χρήση: | Εξωτερικό φωτισμό κτιριακών τοπίων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Υψηλή φωτεινότητα 50mm Pixel LED Point Light Single DMX 512 Θέμα Διακοσμητικό κτίριο
| Χρήση: | Εξωτερικό φωτισμό κτιριακών τοπίων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
16.5m μήκος Ηλιακή ενέργεια Pixel Eaves LED φώτα για εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση
| Ονομασία προϊόντος: | Χριστουγεννιάτικα φώτα |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση υπαίθριων φεστιβάλ |
| Κατηγορία IP: | IP 67 |
Εξωτερικό Αδιάβροχο Φως Pixel 12V Rgb Led Light Module 3 LED Φώτα για Πρόσοψη Κτιρίου
| Wolt: | DC12V |
|---|---|
| Πηγή τσιπ: | SMD5050 |
| Υλικό: | ΕΠ |
30mm LED φωτισμός με IP67 12V RGB LED Pixel Lights PC υλικό Ζεστό λευκό δημιουργεί εκπληκτικές εξωτερικές επιλογές
| Cri: | Ra>85 |
|---|---|
| Είδος: | διαφημιστική επιστολή |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακός |
30mm IP67 Αδιάβροχο RGB φωτιστικό με γωνία δέσμης 120° και έλεγχο DMX512 για εξωτερική και εσωτερική χρήση
| Όνομα προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Λειτουργία ελέγχου: | DMX512 |
50mm 1800K-6500K Φως σημείων Pixel DMX512 IP67 Αδιάβροχο 120° Γωνία δέσμης Εξωτερικά
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Πηγή φωτός σημείου |
| Γωνία θέασης: | 120 |
80mm RGB DC24V Φωτιστικό Σημείου Pixel DMX512 IP67 Αδιάβροχο 120° Γωνία Δέσμης Ανθεκτικό στην Υπεριώδη Ακτινοβολία
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Πηγή φωτός σημείου |
| Γωνία θέασης: | 120 |

