Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2160 προϊόντα.
Υδατοασφαλής παροχή ηλεκτρικής ενέργειας LED DC Switching 12v 100W Ip67 LED Driver για εξωτερικό φωτισμό LED
| Αριθμό μοντέλου: | XH-100W-B |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
Καλύτερη πώληση χαμαιλέων διασκέδαση αναβάσεις φωτισμός αδιάβροχο RGB πάρκο διασκέδασης φως led fairground φως
| Ονομασία: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εντός/εξωτερικά |
| Τρόπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Μονάδα LED Φωτισμού για Εξωτερική Διακόσμηση με 3 Φακούς Έγχυσης και Αδιάβροχη Κατανάλωση Ισχύος 1.5W
| Ισχύς: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Χρώμα: | Λευκό/ψυχρό λευκό/θερμό λευκό |
οδηγημένη SMD2835 ελαφριά ενότητα 130lm 1.5w για τη διαφήμιση του σημαδιού
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
| χρώμα: | άσπρος/κόκκινος/κίτρινος/πράσινος/μπλε |
Μόνιμα εξωτερικά φώτα έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα LED φώτα ορόφους IP68 αδιάβροχα για εργασία διακόσμησης κήπου Alexa Google
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
IP68 Ανεμπόδιστο φωτισμό οροφών έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα LED 1.5W Wattage διακόσμηση κήπου
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
Μακροχρόνια RGB εξωτερικά φώτα LED Φώτα οροφής IP68 Αδιάβροχα για εργασίες διακόσμησης κήπου Alexa Google
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
25mm 1.5w Μόνιμος υψηλής ποιότητας φωτισμός LED Χριστουγεννιάτικα φώτα LED οροφής διακοσμητικά φώτα
| Τύπος λαμπτήρα: | LED |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
IP68 RgbW Led Light Πάρτι Χριστουγεννιάτικα Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Θέματα Διακοπών Φωτισμοί
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Φαρμακευτική τιμή 3LED 2W DC12V εξωτερικό ανθεκτικό στο νερό LED φωτιστικό μοντέλο διαφημιστικών φωτεινών χαρακτήρων
| Φωτεινή αποτελεσματικότητα: | 80 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6500 χιλιάδες. |

