Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2148 προϊόντα.
24V φωτεινότητα 50mm Pixel LED Point Light για εξωτερικό κτίριο
| Χρήση: | Εξωτερικό φωτισμό κτιριακών τοπίων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Ζεστή πώληση 50mm Smart Pixel Rgb Φως Led Διακοσμητικά Αδιάβροχα Χριστούγεννα Πιο πολύχρωμα σημειακά φώτα
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
RGB Ανερόφθαλμο LED Pixel Point Light Smart Controller Πολυχρωματική πηγή φωτισμού σημείων με υλικό σώματος PC
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | LED Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Πλειστηριασμός 2835 Pixel Strip Light Full Color IP 65 Waterproof DC12V Led Strip Light για διαφημιστικές πινακίδες
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή: | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία διακόπτη: | Τηλεχειριστήριο, Bluetooth |
Αδιάβροχη Μόνιμη Μονάδα LED IP67 Φωτισμού RGB Σταθερά Φώτα Pixel Φωτισμού LED Σημειακής Πηγής Διακόσμηση Εξωτερικού Χώρου
| Γωνία θέασης: | 120° |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| Δυναμικό: | DC24V |
1.2W SMD3030 μοντέλο φωτός φωτός pixel προγραμματίσιμη μαγεία διευθύνσιμη διαφημιστική λέξη LED φως
| Size: | 48mm x 34mm x 34mm |
|---|---|
| Product name: | Led Module |
| Application: | advertising,car,truck |
Εξωτερικά φώτα τοπικής διακόσμησης RGB Pixel Point Lights για το σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρι |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
Υδατοασφαλής πηγή φωτισμού σημείων εικονοστοιχείων 30mm SMD5050 IP67 DC12V τάση για εξωτερικό κτίριο
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | IP67 Αδιάβροχο |
Προσαρμογή IP67 20mm Αδιάβροχα Έξυπνα RGBW SPI LED Φώτα Κάτω από την Στέγη Μόνιμα Φώτα Γείσου Ελέγχου Εφαρμογής Τηλεχειριστήριο Φώτα Πιξελ Σημείου
| Λέξη -κλειδί: | Φώτα LED |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120 μοίρες |
| Τύπος LED: | SMD 5050 |
IP67 Αδιάβροχο RGB 50mm SMD3535 DMX512 Smart Pixel LED Point Lights Σώμα υπολογιστή
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Size: | 50mm *18.5mm |
| Usage: | outdoor landscape |

