Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2148 προϊόντα.
Εξωτερικό IP67 40mm Pixel LED Point Light με υψηλή φωτεινότητα και έλεγχο DMX512
| Χρήση: | Εξωτερικό φωτισμό κτιριακών τοπίων |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερική μαγεία RGB SMD5050 1.5W DC24V Ενεργειακή τάση έξυπνα οικιακά φωτιστικά pixel
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικές διακοπές Rgbw 24V LED Eave Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Φως Pixel Point
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
RGB Πολυχρωματική αλλαγή φωτισμού LED Pixel Point Light για το κτίριο Οικία Εξωτερικό φωτισμό 24V IP67 Αδιάβροχο 50mm
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
SMD5050 1.5W RGB LED φωτεινό σημείο εικονοστοιχείων για εξωτερικό φωτισμό 50mm Κτίριο Σπίτι IP67 Αδιάβροχο 24V
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Χρώμα: | rgb |
RGB Πολυχρωματική αλλαγή φωτισμού LED Pixel Point Light 24V SMD5050 50mm για το κτίριο IP67 Ανερόστερο εξωτερικό φωτισμό
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
DC12V Διευθύνσιμο Χριστουγεννιάτικο Μόνιμο Εξωτερικό Φως Εξωτερικών Εστών Smart House Εξωτερικό Led Pixel Eave Light
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Ισχύς: | 1W |
| Τύπος: | LED |
Πηγή φωτός LED Pixel Point Φωτισμός εξωτερικού κτιρίου IP67 24V 50mm 1W Εξωτερικός 1800K-6500K
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Πηγή φωτός σημείου |
| Γωνία θέασης: | 120 |
Πηγή φωτεινής φωτεινής ακτίνας LED εξωτερικό φωτισμό κτιρίων IP67 24V 50mm 1.5W εξωτερικό RGB
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Τύπος αντικειμένου: | Πηγή φωτός σημείου |
| Γωνία θέασης: | 120 |
2904 οδηγημένο το RGBW σημείο ελαφρύ IP67 υπαίθριο στεγανοποιεί την ελαφριά σειρά των RGB οδηγήσεων του 1903
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | SMD3535 |
|---|---|
| Κάλυψη: | διαφανές κοχύλι/γαλακτώδες κοχύλι |
| Εφαρμογή: | Οικογενειακό σπίτι, ΤΟΠΙΟ, πρόσοψη οικοδόμησης |

