Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Φώτα LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2148 προϊόντα.
Πυρόστακτο Ip65 12V Smd 3535 LED Light Module Φως κατασκευαστές LED Modules για σημάδια
| Μέγεθος: | 78 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 16G |
| Ποσότητα LED: | 1 |
Πυρόστεροι Ip65 12V Smd 3030 LED Light Module Φως κατασκευαστές LED Modules για σημάδια
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Μόνιμα 20mm RGBW πλαστικό pixel LED φώτα για εξωτερικό διακοσμητικό φωτισμό
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 30pcs / 50pcs / 100pcs |
Υψηλή φωτεινότητα 66LM Αδιάβροχες μονάδες φωτισμού LED Εξωτερική SMD5050 12V Ψυχρή λευκή ένεση
| Βάρος: | 8G |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50000 ώρες |
| Φωτεινή ροή: | 66Lm |
WS2811 προγραμματίσημες 12mm έξυπνες πλήρεις οδηγήσεις εικονοκυττάρου χρώματος φω'των 5V 12V σειράς των RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου
| Τάση: | DC12V |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη, εξουσιοδότηση 3years |
| Εφαρμογή: | Λύση φωτισμού DMX |
Το RGB εικονοκύτταρο φωτεινότητας P62.5 υψηλό οδήγησε οδηγημένη την οθόνη αδιάβροχη εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη κραυγή κουρτινών πλέγματος τηλεοπτική
| Προϊόν: | οδηγημένη κραυγή επίδειξης |
|---|---|
| έλεγχος: | DMX512 |
| Μέγεθος: | 25mm/PCS |
Μπλε IC16716 9mm προσπελάσιμη οδηγημένη ελαφριά σειρά 0.1W
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |
Υψηλή φωτεινότητα 66LM Αδιάβροχο 3 LED φωτεινές μονάδες Εξωτερικό smd5050 12V Ψυχρό λευκό ένεση LED μονάδα
| Βάρος: | 8G |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50000 ώρες |
| Φωτεινή ροή: | 66Lm |
Εξωτερικό LED Pixel Point Light Source Set Kit Dream Color Χριστουγεννιάτικα φώτα PC Shell Glue CE πιστοποιημένο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

