Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Πιο δημοφιλής LED Pixel Module RGB Χρώμα 12mm Square LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGB) |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |
Υψηλό φως 9mm LED Pixel Light Διπλό Chip IP67 0.2W 12V Αδιάβροχο
| Χρώμα: | R/Y/W/WW/B/G/O |
|---|---|
| Δύναμη: | 12V |
| Εργασιακή διάρκεια ζωής (ώρα): | 30000 |
9mm 50PCS LED Pixel Module RGB Χρώμα 12mm Square LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-MD1201P05 ((RGB) |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Δύναμη: | 0.3W |
Εξωτερική διαφήμιση Δικτυακά γράμματα 0.2W LED φωτιστικά Pixel με IP67 Αδιάβροχη αξιολόγηση
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
DC12V 9mm Εταιρική άμεση πώληση LED φωτισμός pixel IP67 Αδιάβροχο Για LED διαφημιστική πινακίδα φωτισμός χριστουγεννιάτικου δέντρου
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Καλή τιμή IP67 Αδιάβροχο LED Pixel Light DC12V 0.2 W με γωνία θέασης 160° και διάρκεια ζωής 30 000 ωρών
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Καλή ποιότητα 9mm SMD2025 Ενιαίο χρώμα Ψηφιακό LED Pixel Φως Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις IP67 αδιάβροχο Εμφανισμένο φως
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Miracle Bean RGB 12MM φωτεινό πολύχρωμο LED Pixel Light εξωτερικό 0.3W DC5V
| Σχήμα: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Εκπομπή χρώματος: | rgb |
Ενιαίο χρώμα LED φως pixel DC12V 9MM 0.2W διαφημιστικό συμβόλαιο φως LED κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
ενότητα των rgb οδηγήσεων 12Mm DC05V IP67, εικονοκύτταρα των ψηφιακών rgb οδηγήσεων 0,3 δύναμη W
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |

