Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Ενιαίο χρώμα LED φως pixel DC12V 9MM 0.2W διαφημιστικό συμβόλαιο φως LED κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
ενότητα των rgb οδηγήσεων 12Mm DC05V IP67, εικονοκύτταρα των ψηφιακών rgb οδηγήσεων 0,3 δύναμη W
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Το τσιπ IP67 12MM Epistar 0,3 Watt οδήγησε την ενότητα των ελαφριών, αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB |
Εικονοκύτταρο ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.3W 12V των υπαίθριων 12mm RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | Xh-HD1201P12 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| μέγεθος: | 12mm |
IP67 LED Pixel Dots Μονόχρωμα 0.6W DC12V 30MM LED Point Light Για Διαφημίσεις
| Ονομασία προϊόντος: | H3003M12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.6W |
Εξωτερικό τετράγωνο LED φωτισμό Pixel 12mm DC5V RGB πλήρες χρώμα 0.3W Για διαφήμιση
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P05 |
|---|---|
| μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |
DC5V 12V Square LED Pixel Light DMX512 RGBW πλήρες χρώμα 12mm 0.3W μικροσκοπικό φως
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P05/12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 12*H19,5mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.3W |
Εξωτερική διακόσμηση Μόνιμα φώτα RGB 30mm LED Πηγή φωτός DC12V 0,75W LED Φως Pixel
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13.8mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
βιομηχανικό εξωτερικό LED Pixel Dots μονόχρωμο 0,6W DC12V 30MM LED Point Light Για διαφημίσεις
| Ονομασία προϊόντος: | H3003M12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.6W |
SMD5050 DMX512 Ελέγχουσα οθόνη πλέγματος πηγής φωτός LED για εξωτερική διαφήμιση
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ: | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία: | Διαφήμιση |

