Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
RGB πλήρες οδηγημένο χρώμα ψηφιακό PC διακοσμήσεων σειράς εικονοκυττάρου αδιάβροχο
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
SMD3535 το οδηγημένο εικονοκύτταρο σημείου ανάβει το σχεδιάγραμμα DMX512 αργιλίου προγραμματίσημο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40mm |
| Βαθμός IP: | 67 |
Εξωτερική οθόνη LED Pixel Mesh P50 Αδιάβροχη ευέλικτη οθόνη LED Net για διαφήμιση
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | DC12V |
Διασκέδαση LED Pixel 3 σημεία 30mm Cabochon LEDs Καρναβάλι Πάρκο εξοπλισμός Rides φώτα
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |
Εξωτερική RGB 25*34mm LED Πηγή φωτισμού 0.3W με διάρκεια ζωής 30000 ωρών
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2501P |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Δύναμη: | 0.3W |
50mm Led Point Χριστουγεννιάτικα Χριστούγεννα Μπαρ μπάλα Φως Εξωτερικό Προφίλ Διάδρομο IP67 Αδιάβροχο LED Φως Pixel
| Μονάδα προϊόντος: | Xh-H5010P24 (RGB+W) - B1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*12mm |
| Δύναμη: | 2W |
Υψηλής φωτεινότητας DC12V Μονόχρωμο εξωτερικό LED φως pixel IP67 SMD2025
| Όνομα προϊόντων: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9mm |
| Δύναμη: | 0.2W |
Φασόλι Ucs1903 12mm θαύματος φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων IP67 0.3W
| Εφαρμογή: | Τοπίο |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Εξουσιοδότηση (έτος): | δύο ετών |
Σημείο προσαρμοσμένο φως IP67 1.2W 24V 50mm SMD3535 των οδηγήσεων φασολιών θαύματος υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H5006M24 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B |
| μέγεθος: | 50mm |
Προσαρμοσμένο σημείο ελαφρύ 0.6W 12V 30mm των οδηγήσεων IP67 υπαίθριο ενιαίο χρώμα SMD3535
| Όνομα προϊόντων: | XH-K3003M12 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B |
| μέγεθος: | 30mm |

