Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Εικονοκύτταρο των υπαίθριων RGB οδηγήσεων IP67 για τα προγραμματίσημες σημάδια/την επιστολή καναλιών
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Προστασία: | αδιάβροχο IP67 |
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
Η υπαίθρια smd2835 υψηλής δύναμης 12v 3Leds ενότητας 0.6w σημαδιών RGB έγχυση κιβωτίων ενότητας ελαφριά οδήγησε τις ενότητες
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 7520-2835-0.72W |
| Δύναμη: | 0,6W |
Οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος οδηγών 12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w
| Δύναμη παραγωγής: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Σημείο ελαφρύ αδιάβροχο προσαρμοσμένο IP67 1.5W 24V των RGB οδηγήσεων θαύματος φασόλι 40mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H4006P24 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 40mm |
Προσαρμοσμένο σημείο ελαφρύ 2W 24V 50mm RGBW των οδηγήσεων IP67 για υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H5010P24 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB+W |
| Μέγεθος: | 50mm |
Υπαίθριο ενιαίο χρώμα 30mm ελαφρύ IP67 αδιάβροχο 0.6W 12V 30mm των οδηγήσεων σώμα PC σημείου
| Όνομα προϊόντων: | Xh-G3006M12 |
|---|---|
| Χρώμα: | R/G/B |
| Μέγεθος: | 30mm |
Αδιάβροχο προσαρμοσμένο IP67 1W 12V 30mm των ελαφριών οδηγήσεων σημείου φασολιών θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | Xh-G3003P12 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Μέγεθος: | 30mm |
SMD5050 ελαφρύ 120 σώμα PC γωνίας ακτίνων βαθμού σημείου των υπαίθριων RGB οδηγήσεων 0.3W DC12V
| Όνομα προϊόντων: | Xh-G2001P12 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 20mm |
RGBW αδιάβροχο προσαρμοσμένο IP67 1W 12V των ελαφριών οδηγήσεων σημείου θαύματος φασόλι 30mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H3003P12 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Μέγεθος: | 30mm |
ελαφρύ αδιάβροχο IP67 1W των οδηγήσεων 25mm RGBW προσαρμοσμένο 12V φασόλι θαύματος σημείου
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H2503P12 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Μέγεθος: | 25mm |

