Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Υπαίθριο αδιάβροχο ελαφρύ Smd3535 IP67 0.75W DC12V θαύματος ενιαίο χρώμα φασολιών
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρων: | 0.75W |
Εξωτερικό Αδιάβροχο IP67 Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση φωτεινό σπίτι DC12V 0.75W 40mm LED Point Lamp RGB
| Ονομασία προϊόντος: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1.5W |
Διασκέδαση Πάρκο Φως Δείξτε Φως Μοτίβα Φώτα 30mm DC12V 1W Αδιάβροχη LED οδική εμπορική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*H18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |
Διακοσμητικά LED διακοσμητικά φώτα διασκέδασης 45mm 1W DC12V διακοσμητικά φώτα διασκέδασης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 45*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1w |
Αδιάβροχο τοπίο Μοτίβο Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις Φως 50mm 2W DC12V Εξωτερικό πάρκο διασκέδασης Φως Show
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2w |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτεινό σπίτι DC9V 0.75W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φως DC15V 1W 40mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGB
| Ονομασία του προϊόντος: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Φως σημείου LED Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φωτιστικό σπίτι DC9V 0.75W 25mm Εξωτερικό Αδιάβροχο φως σημείου LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
IP67 Πηγή φωτισμού LED 1W DC12V 30MM RGB για εξωτερική διακόσμηση και εμπορική χρήση
| Ονομασία προϊόντος: | H3004P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
IP67 Μόνιμο διακοσμητικό διακοσμητικό φως DC9V 0.5W 25mm εξωτερικό αδιάβροχο φως LED RGBW
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2502M9-C1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.05mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.5W |

