Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
σημείο ελαφρύ DC12V 0.75W των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων φασολιών θαύματος 40mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H4003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Χρώμα: | RGB |
30000hours 24V DMX 40mm οδήγησε σημείου το ελαφρύ φως εικονοκυττάρου προσόψεων Rgb οδηγημένο
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD3535 |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων: | 1.5w |
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 6LEDs/pcs |
Προσιτό 12V DMX512 εξωτερική διακόσμηση κτιρίων χρωματική λάμπα LED σε λευκό ή γκρι
| Εφαρμογή: | Διασκέδαση |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Χαρακτηριστικά: | Ενεργειακή αποδοτικότητα |
DC24V DMX LED RGB LED σημειακά φώτα Αλουμινίου Προφίλ IP67 Αδιάβροχο 40mm 30mm 50mm
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
Ηλεκτρική τροφοδοσία με LED 12V 24V 200W Αδιάβροχη κελύφη από κράμα αλουμινίου IP67
| Χρώμα: | Σκούρο γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Υλικό κέλυφος: | Κράμα αργιλίου |
Manufacture 100mm Light Christmas Pixel Light DC24V Outdoor Waterproof Eave Smart String Exterior Led Point Light
| Διάμετρος: | 100mm |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 ετών |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
Smart LED Point Light Source DC12V 30mm IP67 Pixel Dot Waterproof RGB Facade Lighting Event Stage PC Body
| Βαθμός IP: | IP 67 |
|---|---|
| Μάρκα με επικεφαλής: | Θαύμα φασόλι |
| Υλικό: | Η/Υ |
IP67 DMX512 50mm Φωτισμός Κτιρίων Εξωτερικού Χώρου Pixel RGB Αδιάβροχη Πηγή Φωτός LED
| Ισχύς λαμπτήρα: | 2W |
|---|---|
| Βόλτ: | DC12V |
| Γωνία προβολής: | 160 βαθμός |
Αδιάβροχος οδηγημένος IP67 ελαφρύς 1.5W SPI έλεγχος σημείου για το υπαίθριο κτήριο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40mm |
| Βαθμός IP: | 67 |

