Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2038 προϊόντα.
RGB SMD3535 Πλήρες χρώμα LED pixel 30mm 12V 1W στρογγυλό αδιάβροχο LED χριστουγεννιάτικα φώτα με κάλυψη φακού
| Προϊόν Nmae: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| Γωνία θέασης: | 120° |
Ελαστική διαφανής οθόνη LED με διαφάνεια με διαφάνεια με πιστοποίηση CE RoHS και πλάτος P100
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Control: | DMX512 |
3- 30mm 12V εξωτερική έξυπνη πηγή φωτισμού LED σημεία προφίλ αλουμινίου μόνιμο προγραμματιζόμενο για εξωτερικά φωτιστικά διακόσμηση
| Ονομασία προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
πλήρες χρώμα ενότητας εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων 30mm DC12V για την οικοδόμηση της διακόσμησης
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| μέγεθος: | F30*8,2 mm |
Στεγανοποιήστε το φως σημείου των οδηγήσεων 100mm, 5W DC24V υπαίθριο που οδηγεί με IP67
| Όνομα προϊόντων: | XH-G10021P24-D1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*68mm |
| Χρώμα: | RGB |
η παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 12V 24V 200W στεγανοποιεί το κράμα αλουμινίου IP67 Shell
| Χρώμα: | Σκούρο Γκρι |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κέλυφος υλικό: | κράμα αλουμινίου |
RGB τετραγωνικό DC5V 12mm ελαφρύς WS2811 αδιάβροχος IP67 UCS1903 έλεγχος εικονοκυττάρου
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 5v |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
160 μοίρες Pixel RGB 50mm LED Mesh Curtain Display Εικονική οθόνη Βίντεο ταινία με έλεγχο DMX512
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
30mm Προφίλ Αλουμινίου RGB Αδιάβροχο IP67 Πλήρες χρώμα πλαστικό σώμα Μόνιμα χριστουγεννιάτικα φώτα
| Ονομασία του προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης DC24V 2.5A για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων/το εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

