Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
DC5V ελαφριά, προγραμματίσημη 8mm Staw HatLED επιστολή καναλιών εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Προσαρμοσμένο Miracle Bean IP67 εξωτερική αδιάβροχη P100 Pixel 30mm DMX512 RGB LED Net Screen οθόνη βίντεο
| Όνομα προϊόντων: | Xh-G3003 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Βάρος προϊόντων: | 2.6kg/m ² |
Εικονική οθόνη με LED πλέγμα P50 Pixels Δείκτης IP67 SMD3535 DC12V 80W RGB LED Net Screen
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
80W RGB P100 LED Pixels Mesh Screen Display IP67 Διαφημιστικά εξωτερικά φωτιστικά οθόνης
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Πυξέλιο φωτισμού LED για μόνιμη οροφή κτιρίου σε εξωτερικό έξυπνο σπίτι
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W |
| γωνία θέασης: | 120° |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης Meanwell 1.6A 20W για το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
30 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης Watt 12VDC/συνεχές ρεύμα 24V για τα φω'τα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Έξυπνο σημείο ελαφρύ DC24V 3W των αδιάβροχων οδηγήσεων εικονοκυττάρου SMD3535 των οδηγήσεων φασολιών θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K5012P24 (RGB) - A1b |
|---|---|
| Οδηγημένη πηγή: | SMD3535 |
| Μέγεθος: | 50*17.7mm |
Εικονοκύτταρο των υπαίθριων RGB οδηγήσεων IP67 για τα προγραμματίσημες σημάδια/την επιστολή καναλιών
| Υλικό: | Γερμανικό PC Bayer |
|---|---|
| Προστασία: | αδιάβροχο IP67 |
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
Η υπαίθρια smd2835 υψηλής δύναμης 12v 3Leds ενότητας 0.6w σημαδιών RGB έγχυση κιβωτίων ενότητας ελαφριά οδήγησε τις ενότητες
| Μάρκα: | Miracle Bean |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 7520-2835-0.72W |
| Δύναμη: | 0,6W |

