Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Προσαρμόσιμη οθόνη LED Mesh πυκνότητα των pixel μπορείτε να προσαρμόσετε
| Υλικό: | ΕΠ |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | Προσαρμόσιμη |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃~+60℃ |
25mm RGB SMD3535 0.3W Smart Pixel IP67 Αδιάβροχα φώτα για δυναμικά φωτιστικά εφέ
| Ονομασία προϊόντος: | ΧΧ-Η2501Π12-Σ1α |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.1mm |
| Χρώμα: | RGB |
RGB Led Pixels 50mm Διαμέτρου IP67 Led Pixel Φως εσωτερική εξωτερική διακόσμηση φωτισμός κτίρια γέφυρες
| Προϊόν Nmae: | ΧΧ-Χ5006Π24 ((RGBW) -B1a |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Power: | 2W |
DMX512 Ελέγχος SMD5050 LED χρωματιστή πλέξη οθόνης βίντεο για διαφημιστική οθόνη
| Απόσταση από το κέντρο: | 83mm |
|---|---|
| Ζωή: | ≥30,000 ώρες |
| Χρώμα τσιπ: | Πλήρες χρώμα |
Εικονική οθόνη LED με προστασία IP67 και τηλεχειριστήριο
| Βαθμός προστασίας: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απομακρυσμένο χειρισμό, DMX512 |
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
Ρυθμιζόμενη φωτεινότητα LED Grid Screen με DMX512 έλεγχο και προσαρμόσιμο SMD3535 LED Point Light
| Γωνία φωτισμού: | 160° |
|---|---|
| Protection Class: | IP67 |
| Led Chip: | Taiwan Epistar |
IP67 σημείο ελαφρύ 1.8W DC15V 40mm των οδηγήσεων ελαφριά πηγή σημείου εικονοκυττάρου σημάτων Smd3535 DMX512 3RGB+3W
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη λαμπτήρων: | 1.8W |
IP67 0.2W Υπαίθριος φωτισμός pixel LED για αδιάβροχο φως 9mm DC12V
| Όνομα προϊόντων: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Βολτ εργασίας: | DC12V |
RGB πλήρες οδηγημένο χρώμα ψηφιακό PC διακοσμήσεων σειράς εικονοκυττάρου αδιάβροχο
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
SMD3535 το οδηγημένο εικονοκύτταρο σημείου ανάβει το σχεδιάγραμμα DMX512 αργιλίου προγραμματίσημο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40mm |
| Βαθμός IP: | 67 |

