Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Εικόνα πηγής φωτός LED P100 Πλήρως έγχρωμη διαφημιστική οθόνη Dmx512 Ελέγχος SMD3535
| Τσιπ LED: | SMD3535 |
|---|---|
| Δραστηριότητα εμφάνισης: | Βίντεο |
| Ποσότητα LED: | Προσαρμόσιμη |
Εξωτερικό RGB LED Προγραμματισμός Pixel Light 53mm 2W DC12V Για πάρκο διασκέδασης
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 53*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Εξωτερική Τρέντυ IP67 LED Grid Screen SMD3535 Πηγή φωτισμού σημείων με απόσταση κέντρου 20 mm
| Usage: | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| Απόσταση από το κέντρο: | 20 χιλιοστά |
| Display Function: | Video |
Μόνιμη αδιάβροχη οθόνη 20 mm LED Point Light LED Mesh για εξωτερική διαφήμιση
| Luminous Angle: | 160° |
|---|---|
| Chip Color: | FULL COLOR |
| Application: | indoor and outdoor |
Θαύματος αδιάβροχο IP67 9mm φασολιών SMD κόκκινο πράσινο μπλε κίτρινο θερμό άσπρο ενιαίο φως εικονοκυττάρου χρώματος οδηγημένο 12v
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 3500K (θερμό λευκό) |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | Συνεχές ρεύμα 12V |
| Διάμετρος: | 9mm |
Φωτεινότητα 9mm Αδιάβροχο LED Pixel Light με Προστασία IP67
| Όνομα προϊόντων: | Xh-HD0901MY12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9mm |
| Δύναμη: | 0.2W |
Προσαρμοσμένο σημείο ελαφρύ 2W 24V 40mm SMD3535 υπαίθριο RGBW των οδηγήσεων IP67
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K4006P24 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| μέγεθος: | 40mm |
Εικονοκύτταρο ελαφρύ RGB αδιάβροχο IP67 0.3W 5V των οδηγήσεων θαύματος φασόλι 12mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-HD1201P05 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| μέγεθος: | 12mm |
Εικονοκύτταρο των RGB οδηγήσεων θαύματος φασόλι 12mm για το γράμμα αδιάβροχο IP67 0.3W 5V σημαδιών
| Όνομα προϊόντων: | Xh-MD1201P05 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| μέγεθος: | 12mm |
Υπαίθριος στεγανοποιήστε το εικονοκύτταρο ελαφρύ IP67 0.3W 5V των οδηγήσεων 12MM RGB
| Όνομα προϊόντων: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| μέγεθος: | 12mm |

