Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Σύστημα φωτισμού σύγχρονων σιδηροδρόμων LED Track Light με 40W RGBW 2000LM Ρυθμίσεις γωνίας από κράμα αλουμινίου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Αλουμινίου Μαγνητική επιφάνεια Mount 40W RGBW LED Track Rail Lighting για οικιακή και εμπορική διακόσμηση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Σύγχρονο 40W RGBW 220V LED ρυθμιζόμενο φως τροχιάς με έλεγχο Wifi και σύστημα φωτισμού σιδηροδρόμου DC24V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Προσαρμόσιμα 100 mm IP67 Αδιάβροχα DC24V 50MM DMX LED RGB Pixel Lights Προγραμματισμένα Εξωτερικά LED project led point lights
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-K8012P24 (RGB) - D1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |
Υψηλής φωτεινότητας φωτισμός τοπίου Σημεία φωτισμού για εξωτερικούς 1.5W RGB Χριστουγεννιάτικα 24V Αλουμινίου Προφίλ Διάδρομο 50mm IP67 Αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H5006P24 ((RGB) |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 1.5W |
Τιμή εργοστασίου 12mm RGB 24V τέλεια έξυπνη λάμπα σπιτιού με ευέλικτη λωρίδα λάμπας LED
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 meters |
| Voltage: | 24V |
Υψηλή φωτεινότητα και εύκολο στον έλεγχο LED Strip Light για διαφημιστικές ανάγκες και φωτισμό
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
Υδατοασφαλής φακός LED σειρά Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Φως Ευέλικτο
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1 μέτρο |
| Τετάρτη: | 24V |
Εξωτερική υδατοασφαλής IP67 LED οθόνη DC24V DMX512 P62.5 RGB LED ευέλικτη οθόνη οθόνης
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H2503P62.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τηλεοπτική επιτροπή τοίχων για το γεγονός, διαφήμιση |
| Χρώμα: | RGB |
Υπερ λεπτή ευέλικτη DC5V P20 LED διαφανής οθόνη ταινίας SMD2121 με διάρκεια ζωής 100000hr
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P20 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 2500Dot/㎡ |
| Συσκευές οδηγήσεων: | We2121rgb-ολοκληρωμένο κύκλωμα |

