Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Φωτισμός εσωτερικών χώρων με μαγνητικό φωτισμό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Δείκτης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Π3.91*7.8 Διαφανής οθόνη υψηλής φωτεινότητας Pixel Full Color HD LED Display Panel Screen
| Υλικό του γραφείου: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |
40W AC90 - 130V συνεχές ρεύμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 12V, οδηγός των αδιάβροχων οδηγήσεων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
σημείο ελαφρύ 3W IP67 SMD3535 των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων 50mm DC24V
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H5012P24 (RGB) - B1a |
|---|---|
| Οδηγημένη πηγή: | SMD3535 |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
200W οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής εναλλασσόμενου ρεύματος DC12V 24V οδηγών για το οδηγημένο κιβώτιο κασσίτερου λουρίδων ελαφρύ
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.7/8.3A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Σημείο ελαφρύ IP67 DC12V 25mm των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων φασολιών SMD3535 θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2503P12-C1a |
|---|---|
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
| Χρώμα: | RGB |
Ελαφρύ και λεπτό RGB χρώμα LED διαφανής οθόνη ταινίας για μεγάλα κτίρια
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160° |
| Βάρος ενότητας: | 4Kg/㎡ |
600W 500W 400W 300W 200W 150W 100W 60W Waterproof Led Power Supply 12V 24V Ip67 Led Driver
| Τάση εισόδου: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου: | 400W |
| Ρεύμα εξόδου: | 16.6/33.3Α |
Οδηγός παροχής ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

