Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Μη-αδιάβροχη οδηγημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής οδηγών 350W 400W 12v 24v παροχής συνεχούς ηλεκτρικού ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 33.3A/16.6A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Υδατοασφαλής ευέλικτη οθόνη LED mesh IP67 SMD3535 εξωτερική οθόνη LED mesh
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2503-8 |
|---|---|
| βολτ: | DC12V |
| Χρώμα: | RGB |
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED Εύκολη εγκατάσταση για διαφήμιση
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 25600Dot/㎡ |
| Συσκευές οδηγήσεων: | WE1314RGB-IC |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED Εύκολη εγκατάσταση για διαφήμιση LED Panel-p4
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 25600Dot/㎡ |
| Συσκευές LED: | WE1314RGB-IC |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED Εύκολη εγκατάσταση για διαφήμιση LED Panel-p8
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 25600Dot/㎡ |
| Συσκευές LED: | WE1314RGB-IC |
Εξωτερική τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας DC12V DC24V Αδιάβροχος οδηγός LED για ενότητα φωτισμού
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40°C έως +60°C |
|---|---|
| Χρόνος ζωής: | 50.000 ώρες |
| Watt παραγωγής: | 100W -600W |
Ο σταθερός οδηγός AC110 220V των ΣΥΝΕΧΏΝ 8.5A 100W IP20 οδηγήσεων παροχής ηλεκτρικού ρεύματος τάσης 12v οδήγησε τον προσαρμοστή
| Δύναμη παραγωγής: | 100w |
|---|---|
| Ρεύμα παραγωγής: | 4.16A/8.33A |
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
Εσωτερική εξωτερική ευέλικτη διαφανής οθόνη LED κουρτίνα παράθυρο τηλεόραση γυάλινες οθόνες LED
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P16 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 3906Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P16 |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED με ταινία πλήρους χρώματος Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 25600Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P6.25 |
Εσωτερική κουρτίνα παράθυρο τηλεόρασης γυαλί διαφανής οθόνη LED P16 σταθερή εγκατάσταση 3906Dot/M2
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P16 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 3906Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P16 |

