Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Π2.6-6.25Διαφανής οθόνη LED για τοίχους αρχιτεκτονικών μέσων με φως LED ∆είκτης πλέγματος ∆ιαφάνεια ενεργειακής απόδοσης και ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
| Χρήση: | Εσωτερικά |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | 1R1G1B |
| Πιξέλες: | 2.6mm |
Ελαφριά πάνελ εσωτερικού διαφανούς γυαλιού με LED οθόνη οθόνης με 1000mm * 1000mm μέγεθος ντουλάπι και LED ταινίες
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
Εξωτερικό ντουλάπι από αλουμίνιο Διαφανής γυάλινη οθόνη LED για διαφήμιση ανελκυστήρων σε εμπορικά κέντρα και καταστήματα λιανικής πώλησης
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Εργοστάσιο εσωτερική σχάρα LED οθόνη Εύκολη εγκατάσταση Διαφανής πλέγμα LED οθόνη οθόνης
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Δημιουργικά εξωτερικά οπτικά οθόνη LED Grille οθόνη 800W LED οθόνη οθόνης για λειτουργία οθόνης βίντεο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP65 |
Ζεστή πώληση IP67 RGB P3.91 Εξωτερική Πίνακα Διαφανής Led Grille Εικόνα παράθυρο καταστήματος Led Video Wall
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Διαμόρφωση pixel: | SMD1921 |
Υψηλής ποιότητας Κρυστάλλινη P3.9 Πλήρης χρώματος εξωτερική μέσων ενημέρωσης Παράθυρο καταστήματος Led βίντεο τοίχος διαφήμιση Led διαμέρισμα οθόνης
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Φαρμακευτική τιμή P2.6-6.25Διαφανής οθόνη LED για τοίχους αρχιτεκτονικών μέσων
| Χρήση: | Εσωτερικά |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | 1R1G1B |
| Πιξέλες: | 2.6mm |
Αδιάβροχη εσωτερική σχάρα LED οθόνη εύκολη εγκατάσταση διαφανής πλέγμα LED οθόνη οθόνης
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |
Διαφανές γυαλί LED οθόνη παραθύρου LED οθόνη πλέγματος για εμπορικό κέντρο ανελκυστήρα διαφήμιση λιανικού εμπορίου
| Υλικό του γραφείου: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |

