Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Τηλεοπτική επίδειξη οθόνης δικτύου των οδηγήσεων κουρτινών πλέγματος των υπαίθριων RGB οδηγήσεων P100
| Πρότυπο προϊόντων: | Xh-G3003P12 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Ελαφριά γωνία: | 160 βαθμός |
Υπαίθριος αδιάβροχο Μονόχρωμο Led Module Miracle Bean Ip65 1.2w
| Product Name: | 66-5630-1.2W |
|---|---|
| Working Voltage: | DC12V |
| Power: | 1.2W |
Π10 Διαφανής οθόνη οθόνης LED με πλήρες χρώμα υψηλή φωτεινότητα για παράθυρο γυαλιού κτιρίου
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 10000Dot/㎡ |
| Δύναμη: | 600W/m2 |
ODM OEM Διαφανής οθόνη οθόνης LED υψηλή φωτεινότητα 10000dot/M2
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 10000Dot/㎡ |
| Δύναμη: | 600W/m2 |
Διαφήμιση P20 Ευέλικτη διαφανής ταινία LED Super Slim με πλακέτα PCB εύκολη εγκατάσταση
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P20 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 2500Dots/m2 |
| Συσκευές οδηγήσεων: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
Ηθόνη διαφανούς ταινίας RGB χρώματος LED εσωτερική / εξωτερική οθόνη οθόνης βίντεο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE1314RGB-IC |
| Δραστηριακή τάση: | DC5V |
Εξωτερική διαφήμιση Υπερ λεπτή κρυστάλλινη οθόνη P16 RGB Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P16 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 3906Δοντ/μ2 |
| Συσκευές οδηγήσεων: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
Εξωτερική διαφανής οθόνη ταινίας LED P20 για διαφήμιση εμπορικού κέντρου / πρόσοψη μέσων ενημέρωσης
| Φωτεινότητα: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
Επιχειρηματικό διαφανές γυαλί P10 οθόνη οθόνης LED κολλητική οθόνη LED διαφανής ταινία
| Φωτεινότητα: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
DC5V RGB Ευέλικτο Διαφανές Φιλμ LED Εσωτερικό Φωτισμό Υπερτελής Εικόνας LED P10
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P10 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 10000 κουκκίδες/㎡ |
| Συσκευές οδηγήσεων: | Επικαιροποιημένα συστήματα |

