Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Εσωτερικό φωτισμό Εικόνα με πολύ λεπτή κρυστάλλινη ταινία P8 DC5V SMD1314RGB 16bit LED Ευέλικτο διαφανές γυαλί παράθυρο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P8 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 15625Δοντίκια/μ2 |
| Συσκευές οδηγήσεων: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
Ελλειμματική οθόνη διαφανούς ταινίας LED σε γυαλί Διαφήμιση οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 25600Dots/m2 |
| Συσκευές οδηγήσεων: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
Διαφανής οθόνη με φώτιση Led Display Glass Adhesive Wall Indoor P20 DC5V Διαφανής ευέλικτη οθόνη με φώτιση Led Screen
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P20 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 2500Dots/m2 |
| Συσκευές οδηγήσεων: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
Προσαρμοσμένη μαλακή LED μονάδα P83 DC12V Ευέλικτη οθόνη LED Mesh 180 μοίρες καμπυλωμένη
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2503P83 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Δύναμη εργασίας: | 118W/m2 |
Υψηλή φωτεινότητα Ευέλικτο εξωτερικό LED Mesh Video Wall P125 Για Νυχτερινό Κλαμπ DJ Stage
| Ονομασία προϊόντος: | ΧΧ-Χ2503Π125 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm*1000mm |
| Τετάρτη: | DC12V |
Εξωτερικό διασκέδαση LED λαμπτήρα 33mm 5050RGB 1W DC12V διακοσμητικά Cabochon φώτα εκθεσιακού χώρου
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D33S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 33*H16mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Υδροστεγές φωτισμός πάρκου διασκέδασης 45mm RGB 1W DC12V Μόνιμα εξωτερικά διακοσμητικά φώτα
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D45S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 45*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
Εξωτερική / εσωτερική ευέλικτη οθόνη οθόνης LED P100 DC12V RGB διαφημιστική οθόνη οθόνης LED mesh
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Επικαιροποιημένη εξωτερική οθόνη με LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
Υπερ λεπτή ευέλικτη διαφανής ταινία LED προσκόλληση διαφήμισης οθόνη LED για χρήση λιανικού εμπορίου DC5V P4
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 62500Dots/m2 |
| Συσκευές οδηγήσεων: | Επικαιροποιημένα συστήματα |

