Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Εικονική οθόνη LED διαφανής οθόνης LED διαφανής πλέγματος LED οθόνης οθόνης βίντεο τοίχου εσωτερικού χώρου P3.9-7.8
| Υλικό του γραφείου: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Εικονική οθόνη LED διαφανής οθόνης LED διαφανής πλέγματος LED οθόνης οθόνης βίντεο τοίχου εσωτερικού χώρου P3.9-7.8
| Υλικό του γραφείου: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
Υψηλής φωτεινότητας πλήρης χρώσης οθόνη LED για εμπορικά κέντρα Λιανικά καταστήματα Εκθέσεις-κρεβάτι Διαφήμιση LED οθόνη Animation
| Πιξέλες: | 2.6mm |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 10% ~ 90% |
| RGB: | 1R1G1B |
Υψηλής ανάλυσης πλήρως έγχρωμη οθόνη LED για εμπορικά κέντρα Στάδιο και κτίριο κουρτίνες Τείχη Διαφημιστική οθόνη IP65
| Πιξέλες: | 2.6mm |
|---|---|
| Εργασιακή υγρασία: | 10% ~ 90% |
| RGB: | 1R1G1B |
P3.9-P7.8 Υλικό αλουμινίου με τοποθέτηση ταινίας ανάρτησης LED Video Wall LED Mesh Transparent Grille Led Display Screen για διαφήμιση
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
|---|---|
| Δραστηριότητα εμφάνισης: | βίντεο |
| Τσιπ LED: | Epistar/Slian |
Το φασόλι θαύματος προσάρμοσε υπαίθριο αδιάβροχο IP66 160 ενιαίο πλυντήριο τοίχων των οδηγήσεων χρώματος 24V 12W βαθμού Smd5050
| Όνομα προϊόντων: | XH-3030M24 |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων: | 12W |
| Τάση εργασίας: | DC24V |
Ελαφρύ CE ROHS PC Shell IP67 σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων DC36V 5W 100mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-G10021P36 (RGB) - B1a |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 100*38mm |
10 εναλλασσόμενο ρεύμα W στην αδιάβροχη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των ΣΥΝΕΧΏΝ οδηγήσεων, εύκαμπτη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λουρίδων της Shell μετάλλων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 475*250*145mm/100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
24V 10A 120W IP67 αδιάβροχος οδηγημένος μετασχηματιστής οδηγών με το CE ROHS
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Υπαίθριο εναλλασσόμενο ρεύμα οδηγήσεων συνεχούς στην παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών τάσης 12V 100W φιλική προς το περιβάλλον
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |

