Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Φωτισμός διασκέδασης LED Διακοσμητικό φωτισμό 50mm 5050RGB 2W DC12V
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
53mm 2W DC12V RGB LED Διασκέδαση Φως Ελέγχου Cabochon Φώτα Funfair Lighting
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| μέγεθος: | 53*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Διαφημιστική LED Διαφανής οθόνη ταινίας LED οθόνη βίντεο LED τοίχος P8 εσωτερικό γυαλί τοίχος LED οθόνη
| Σύστημα ελέγχου: | Novastar/Linsn/Colorlight |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Κρέμαση/Συσσώρευση/Στεκότητα στο πάτωμα |
| Αξιολόγηση IP: | IP64 |
33mm 1W DC12V RGB LED Διασκέδαση Φωτισμός Φεστιβάλ Cabochon Φωτισμοί Φεστιβάλ Φωτισμός
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*H18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
50mm 5050RGB LED φωτισμός πάρκου διασκέδασης 2W DC12V φωτισμός διακόσμησης
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*H23mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Φωτισμός διακοσμητικού πάρκου LED 60mm 5050RGB 2W DC12V διακοσμητικά φώτα
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 60*H28mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 2W |
Ζεστά πωλούμενα εξαιρετικά λεπτές ελαστικές ελαστικές ελαστικές οθόνες διαφανούς ταινίας LED για γυαλί εμπορικών κέντρων ή βιτρίνες καταστημάτων
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Γωνία θέασης: | 160° |
Πηγή φωτεινής φωτεινής ακτινοβολίας LED 5W 100*38mm PC Shell DC36V IP67
| Ονομασία του προϊόντος: | Xh-G10021P36 (RGB) - B1a |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Μέγεθος: | 100*38mm |
P6 LED Ευέλικτη Διαφανής Κρυστάλλινη Φίλη Διαφήμιση Εικονίδιο Για Πύλη γυαλιού Εμπορικό Κέντρο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P16 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 3906Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P16 |

