Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
RGB θερμοκρασία χρώματος LED Διαφανής οθόνη για φωτεινή διαφήμιση οθόνη Animation βίντεο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | rgb |
| Γωνία θέασης: | 160° |
Ευέλικτη Διαφανής Διακόσμηση Διαφημίσεων εσωτερικών χώρων LED Διαφανής οθόνη XH-JHP-P6 πλήρες χρώμα
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Στυλ pixels: | P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+65℃ |
Εξωτερικό Πλακέτο Διαφανής Εικονίδιο LED P3.91Μεγάλο εσωτερικό διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο Εύκολη εγκατάσταση Εικονίδιο Led Grille
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Pixel Configuration: | SMD1921 |
Π2.6 LED Διαφανής οθόνη εξωτερικής οθόνης Αδιάβροχη υψηλής φωτεινότητας Πλατεία LED διαφήμισης
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Cabinet Size: | 1000mm*1000mm |
| Consumption: | 800 W/㎡ |
LED Display Led Mesh Video Επισκόπηση τοιχώματος παράθυρο καταστήματος διαφήμιση πλέγμα γυαλί κουρτίνα εξωτερική διαφανής οθόνη
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Cabinet Size: | 1000mm x 1000mm |
LED Διαφανής οθόνη LED Grille οθόνη Διαφανής πλέγμα LED οθόνη βίντεο τοίχος
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Led Component: | SMD1921 |
Κουρτίνα Μεγάλη RGB P3.91 Πλήρης χρώσης οθόνη LED IP65 εσωτερικό/εξωτερικό Διαφανές LED πλέγμα για εμπορικά κέντρα και μετρό
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Διαμόρφωση pixel: | SMD1921 |
Ζεστό πώληση LED διαφανή πίνακες πλέγματος IP67 RGB P3.91 παράθυρο εξωτερική εσωτερική γυάλινη ταινία Led Strip Mesh οθόνη
| Χρήση: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Κατανάλωση: | 800 w/m2 |
Υψηλής ποιότητας εξωτερική οθόνη βίντεο LED εξωτερική σταθερή εγκατάσταση πλέγμα οθόνης LED διαφήμιση οθόνη LED
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Cabinet Weight: | 8 kg |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |

