Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 20W
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Εξωτερική οθόνη LED P50 P100 SMD3535 25mm Pixel 0,75w Led Mesh Curtain
| Τόπος χρήσης: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Διάμετρος εικονοκυττάρου: | 25mm |
| εικονοκύτταρο που οδηγείται: | 3led |
P16 DC5V RGB χρώμα LED διαφανής οθόνη ταινίας για εγκατάσταση σε εσωτερικούς χώρους
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P16 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 480*960mm |
| Χρώμα: | RGB |
Υψηλής διαφάνειας P4 240*960 LED Διαφανής οθόνη ταινίας για εσωτερικό γυάλινο παράθυρο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 240*960mm |
| Συσκευή LED: | 1314RGB |
Των σταθερών τάσης οδηγήσεων ΣΥΝΕΧΟΥΣ 5V 60 W 330mA παροχή ηλεκτρικού ρεύματος με την εξουσιοδότηση 2 ΕΤΏΝ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
100W παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης πέρα από την προστασία DC12V/24V φορτίων 2 έτη εξουσιοδότησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
Στεγανοποιήστε την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 60W πέρα από την προστασία φορτίων 2 έτη εξουσιοδότησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 44*33*45CM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μέσα σε 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal |
100W παροχή ηλεκτρικού ρεύματος μετατροπής των οδηγήσεων μη - αδιάβροχος μετασχηματιστής AC90-130V/170-250v
| Ισχύς: | 100W |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 90-130V/170-250A |
| Ρεύμα εξόδου: | 8.3/4.2A |
Σταθερή οδηγημένη τάση παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 16.7A/8.3A 12V 24v 200w
| Δύναμη παραγωγής: | 200W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.7/8.3A |

