Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2037 προϊόντα.
Ηθόνη διαφανούς ταινίας RGB χρώματος LED εσωτερική / εξωτερική οθόνη οθόνης βίντεο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P4 |
|---|---|
| Συσκευή LED: | WE1314RGB-IC |
| Δραστηριακή τάση: | DC5V |
Υδατοασφαλής ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED για διακόσμηση κτιρίων με προστασία IP67
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P100 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Γωνία θέασης: | 160° |
P6 Super Slim Διαφανής Φόρμα LED για εσωτερικό τοίχο βίντεο Εύκολη εγκατάσταση με πλακέτα PCB RGB DC5V
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 27778Dot/m2 |
| Συσκευές LED: | WE1314RGB-IC |
P20 DC5V Thin Film LED Display WE1314 RGB 16bit Video Διαφανές γυαλί LED οθόνη τοίχος για λιανικό εμπόριο
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P20 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 2500Dots/m2 |
| Συσκευές LED: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
Υψηλής ευκρίνειας οθόνη διαφανούς ταινίας LED P6 για εσωτερικό τοίχο βίντεο με εύκολη εγκατάσταση και RGB DC5V
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 27778Dot/m2 |
| Συσκευές LED: | WE1314RGB-IC |
Εξωτερική διαφημιστική οθόνη εσωτερικής και εξωτερικής προγραμματισμένης μαλακής οθόνης με LED mesh
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Application: | indoor and outdoor |
Εικόνα οθόνης LED P10 Υπερδυναμική οθόνη οθόνης διαφανούς γυαλιού
| Φωτεινότητα: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
Προστασία IP67 0.6W LED Point Light Source Outdoor 30000 ώρες διάρκεια ζωής
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-Z3006M12-J1e |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.6W |
Miracle Bean Προσαρμοσμένο εξωτερικό ανθεκτικό σε νερό IP66 μονόχρωμο 24V 12W LED πλυντήριο τοίχων
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-3030M24 |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρα: | 12W |
| Εργασιακή τάση: | DC24V |
Πλήρως χρωματική οθόνη πλέγματος διαφανής οθόνης LED SMD3535 IP67 RGB P83 οθόνη βίντεο LED πλέγματος
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H3003P12 ((RGB) -P183 |
|---|---|
| Χρώμα: | rgb |
| Γωνία θέασης: | 160° |

